Kunice - FK Neratovice-Byškovice    2:2 (1:1)
27.kolo KP - Kunice (NE 29.5.2011,12:30)

Branky : Buzek, Kettner

Z Kunic jsme přivezli bod, který nás posunul do čela Kr. přeboru.

Výborně hrající domácí nás zaskočili již ve 3.min, po pěkné kombinační akci 1 : 0. Pak jsme se srovnali, hru vyrovnali a do poločasu jsme vyrovnali po dorážce Buzka.Ještě jsme měli tutovku, ale Vilda o centimetry minul branku.Několikrát nás podržel brankář Prejza.

Ve druhém poločase se pokračovalo ve výborném fotbale, hra se přelévala z jedné strany na druhou. V 55. min se ocitl sám před brankou Kettner a z přehledem obstřelil golmana 1 : 2. V 60.min se dostal do stejné situace znovu Kettner, ale tentokrát ho brankář vychytal.Od této chvíle se domácí do nás zakousli a v 64. min srovnali na 2 : 2. Do konce zápasu jsme se jen bránili a se štěstím uhájili remízu.

Bod bereme všemi deseti.

Sestava : Prejsa – Novotný, Stuchlý ,Dokoupil , Holeček – Buzek ( 40.Frýzek) , Weiner, Vilda ( 65.Pavlík)  – Kettner, Prejza

trenéři : Weiner, Prejza