Sponzoři

*Starší žáci*

Výhra ne a ne přijít

FK Neratovice-Byškovice – AS Pardubice  0:2

Oproti minulému utkání v Č. Budějovicích jsme tentokrát výkon o hodně zlepšili, ale již tradičně soupeř naše chyby potrestal a my své tutovky zahodili. S Pardubicemi jsme sehráli vyrovnaný zápas, který mohl skončit jakýmkoli výsledkem, mohli jsme vyhrát i remizovat, ale bohužel jsme opět prohráli. Jedinou vážnou střelu na bránu v prvním poločase jsme soupeři umožnili z pokutového kopu, který se kopal po zaváhání našeho jinak výborně chytajícího brankáře, když si nevyběhl na centr na malé vápno a náš obránce nesmyslně stáhl v této situaci soupeřova útočníka na zem, tudíž správně písknutá penalta, kterou jsme opět soupeři sami darovali. Po tomto gólu v 15 minutě zápasu jsme si i my vytvářeli celkem dobré útočné akce, ale bez gólového zakončení. Ve druhém poločase se hrál naprosto vyrovnaný fotbal a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří alespoň vyrovnat, ale naši hráči dokázali zahodit i takovou šanci jako byla ta 5 minut před koncem utkání, když náš střídající útočník z rohu malého vápna netrefil zcela odkrytou bránu Pardubic, s takovouto střeleckou potencí opravdu na nějaký solidní výsledek nemůžeme pomyslet. Ke konci zápasu jsme už otevřeli hru a i naši stopeři se snažili utkání zvrátit, ale v poslední minutě se náš záložník nechal jednoduše obejít před velkým vápnem u brankové čáry a do odkryté obrany jsme dostali druhý gól.

Po utkání nám trenéři Pardubic gratulovali, že s takhle mladým mužstvem, které je složeno z hráčů roč. 93, 94 a 95 hrajeme dobrý fotbal a že jsme měli na vítězství v tomto utkání, to je potěšující, ale my opět prohráli, i když tentokrát jsme klukům nemohli nic moc vytknout a za bojovnost, vůli a i předvedenou hru jsme je museli pochválit.

Sestava: Fidrant – Lelek, Mihalik, Šonský, Vála – Dzimko (55 Vilda), Klobása, Lemarie, Nguyen – Šimandl (35 Brož), Kettner (60 Kepšta)   připraveni byli ještě Prejsa a Kostelníček