*Starší žáci*

Utkání dvou různých poločasů

FK Neratovice-Byškovice – FK Bílina  3:0
branky: Kepšta, Klobása, Weiner

Z naší stany to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme soupeře přehrávali téměř ve všem a hráli jsme fotbal jaký by jsme si přáli. Hráči plnili vše co jsme si před utkáním v kabině řekli a soupeř byl téměř celý první poločas pod tlakem. Tento první poločas skončil 2:0, ale výsledek mohl být klidně 6:0, spoustu dalších našich pěkně vypracovaných akcí jsme gólově nezakončili nebo jsme trefovali břevna nebo brankáře hostí. První gól vstřelil v 10 minutě Kepšta, když napodruhé dorazil do brány svou střelu z malého vápna. Druhý gól vstřelil v 18 minutě po brejku Klobása, svou samostatnou akci zakončil nádhernou střelou do šibenice.

Do druhé půle jsme vstoupili vlažně a s uspokojením naprosté dominantnosti v dosavadním průběhu zápasu. Přestože jsme hráče o poločase nabádali, že nesmíme nic podcenit a musíme pokračovat v zodpovědném výkonu z první půle, tak opak byl pravdou. Hráče Bíliny jsme najednou pouštěli do hry a pustili jsme je i do několika nebezpečných příležitostí, které naštěstí vyřešil výbornými zákroky náš brankář. V této části hry už bylo do optimálního výkonu z naší strany daleko a hrál se poměrně vyrovnaný fotbal se spoustou nepřesností na obou stranách. Klid na našich řad vnesl až Weinerův gól ve 48 minutě po pěkné střele na vzdálenou tyč. Sice jsme i ve druhé půli měli několik dobrých gólových příležitostí, ale branka už ani na jedné straně nepadla.

Toto vítězství je pro nás hodně důležité a v tuto chvíli nám dává trochu klidu v našem postavení v tabulce. Nyní zajíždíme na horkou půdu Junioru Praha a poté hostíme velmi dobré Ústí n/Labem, i proto byli tyto získané body hodně důležité.

Sestava: Prejsa – Vilda (15 Kassl), Dokoupil, Batka, Kostelníček (55 Novotný) – Dzimko, Weiner (55 Dvořák), Kettner – Kepšta, Prejza, Klobása  připraven byl ještě brankář Chaloupka