*Starší žáci*

Vítězství pro Davida Weinera

FK Neratovice-Byškovice – FK Ostrov n/Ohří  3:0  (2:0)
(branky: Kepšta 2, Kettner)

Tento zápas mohl skončit daleko větším rozdílem, kdyby jsme proměnili šance, kterých jsme měli v tomto jednoznačném utkání dostatek. Do páté minuty mohl být stav minimálně 3:0, ale všechny šance jsme trestuhodně zahodili, tudíž stav byl stále 0:0 a poté už se na naše kopačky vloudila značná nervozita, zejména v koncovce. Do poločasu jsme stihli dát naštěstí dva góly, i když průběh hry by odpovídal většímu počtu branek v síti Ostrova. I ve druhé půli byl obraz hry stejný, brzy jsme vstřelili třetí gól a poté jsme vystřídali všechny náhradníky. To se trochu projevilo na našem herním projevu, ale i tak jsme měli několik dalších slibných šancí, které však zůstali opět nevyužity, zejména kvůli zbrklosti a nervozitě v zakončení. Se třemi povinnými body jsme spokojeni, ale s koncovkou nikoli, stále máme hodně co zlepšovat.

Stínem tohoto utkání je zranění našeho klíčového hráče Davida Weinera, který musel po srážce se soupeřem v poločase odstoupit kvůli otřesu mozku a skončil v Thomayerově nemocnici v Praze. Všichni věříme, že se David dá co nejdříve do pořádku a bude opět pomáhat mužstvu na hřišti.

Sestava: Chaloupka – Kassl, Klobása, Batka (45´Dokoupil), Kostelníček (50´ Vacek) – Dzimko, Weiner (35´ Dvořák), Brož – Kepšta (45´ Novotný), Prejza (25´ Prejsa),  Kettner -  připraven byl ještě Vilda, který nemohl nastoupit kvůli zranění