Sponzoři

*Starší žáci*

Psychika hráčů zaúřadovala

FK Neratovice-Byškovice – Sparta Praha B  0:2

V tomto zápase přišlo pro nás po velmi dobrých výkonech s Viktorií Žižkov a v Sokolově velké vystřízlivění. Před zápasem jsme si dělali naděje na vítězství, ovšem psychika sehrála v tomto utkání svou roli. Naši hráči se slavného jména bohužel zalekli a Sparta nás přehrávala úplně ve všem. První velkou šanci zápasu jsme měli již tradičně my, když už v 10 vteřině zápasu jsme spálili tutovku. Prvních deset minut jsme ještě drželi se soupeřem krok, ale potom jsme herně úplně odešli a Sparta zcela ovládla hřiště a nám se přestali dařit i ty nejjednodušší přihrávky. Zasloužený gól Sparta vstřelila ve 20 minutě z trestného kopu, když střelu z úhlu náš brankář trochu podcenil a poté pozdě zareagoval a střela skončila v šibenici naší brány. Tento gól jsme rozhodně dostat nemuseli, ale vedení soupeře bylo zasloužené a my jsme byli rádi, že jsme do kabin odcházeli pouze s jednogólovým mankem.

O přestávce jsme se snažili v kabině mužstvo vyburcovat k lepšímu výkonu. To se nám dařilo plnit pouze prvních 10 minut druhé půle a poté už se nám opět přestalo dařit. Vše vyvrcholilo v 50 minutě když náš záložník zkratovitě odevzdal uprostřed hřiště zcela jednoduchý balon soupeři a ten z brejku zvýšil na zasloužených 2:0 pro Spartu. Po této fatální chybě jsme přeskupili hráče na jednotlivých postech, sice herně to trochu pomohlo, ale na vstřelení kontaktního gólu to nestačilo a tudíž zápas skončil pro nás zaslouženou prohrou.

V předešlých dvou zápasech s Viktorkou a se Sokolovem jsme narazili na pravděpodobně silnější soupeře a díky obrovskému nasazení a poctivému výkonu jsme dokázali uhrát dobré výsledky. Toto vše ovšem bohužel se Spartou neplatilo, hráči si vůbec nedokázali vzít k srdci co jsme si před utkáním říkali a na hřišti jsme podali velmi nepřesvědčivý výkon, ze kterého jsme velmi zklamáni. Doufáme, že tento zápas bude pro nás velkým poučení a že už v příštím zápase ve Staré Boleslavi si napravíme pošramocenou dobrou reputaci. Tento zápas pro nás už bude vzhledem k vývoji tabulky a ke komplikacím jaké jsme si svými zbytečnými prohrami v Mostě a se Spartou způsobili, klíčový.

Sestava: Prejsa – Vilda, Klobása, Batka, Kostelníček (35 Novotný) – Dzimko, Weiner, Brož – Kepšta, Prejza, Kettner  připraveni byli Dvořák, Dokoupil, Chládek a brankář Chaloupka