*Starší žáci*

Krutý debakl

FK Neratovice-Byškovice – Teplice B  1:8 (0:3)
branka: Kettner

Tento výsledkový debakl je pro nás příliš krutý, ale můžeme si za něj sami a spílat můžeme také jen sami sobě. Do prvního poločasu jsme vstoupili ustrašeně a na hráčích byl znát zbytečný respekt ze soupeře, který v současnosti vede naší divizní tabulku. Po našich chybách jsme poměrně brzy a snadno inkasovali. První branku jsme obdrželi už ve 4 minutě po chybě z naší pravé strany, když soupeř lehce odcentroval a nikým nepokrytý hráč snadno hlavou skóroval. Tato branka nás neprobrala a tudíž po dalších našich chybách to ve 20 minutě bylo už 0:3 a my jsme byli zralí na ručník. Tento výsledek vydržel až do poločasu.

Přestože jsme hráli první půli velice špatně a i výsledek vypadal beznadějně, tak o poločase se mužstvo dalo dohromady a do druhé půle jsme šli s odhodláním s výsledkem zkusit ještě něco udělat. To se nám dařilo prvních deset minut, když jsme v 5 minutě druhé půle po krásné akci Klobásy a Kettnera vstřelili gól a mužstvo začínalo být psychicky i herně nahoře, hráči si najednou začali věřit a bylo z nich cítit odhodlání se o výsledek ještě poprat. Bohužel do kolen nás srazil v 10 minutě laciný gól z 25 metrů doprostřed brány, který padá na vrub našeho brankáře, který si kalich hořkosti vypil až do dna a během dalších pěti minut dostal další dva laciné góly. Když byl tudíž v 15 minutě druhé půle stav 1:6, tak se naše mužstvo dostalo úplně na dno a do konce zápasu jsme dostali po zásluze ještě další dva góly.

Tento zápas jsme absolutně nezvládli, sami jsme si ušili z ostudy kabát a všichni přítomní diváci byli právem rozčarováni.

Rozhodně nemá smysl vše svádět na našeho brankáře, který se jistě na tomto výsledku také svými chybami podílel, ale do svědomí si musí sáhnout každý z aktérů tohoto zápasu. Velká většina hráčů zdaleka neodvedla to co v nich je a na hřišti jsme jako tým absolutně propadli, místy jsme působili jako účastník okresního přeboru a nikoli druhé nejvyšší žákovské soutěže. Pouze prvních deset minut druhé půle snese náš výkon nějaké měřítko, ale jinak se nám zápas vůbec nepovedl.

Pevně věříme, že se z tohoto debaklu rychle oklepeme a navážeme na naše dobré výkony z předešlých zápasů. Zatím se bohužel naše výkony střídají jako na houpačce, dokážeme sehrát velmi dobré zápasy např. s Meteorem, V. Žižkov, Sokolovem nebo ve Staré Boleslavi, ale také dokážeme úplně selhat jako dnes s Teplicemi nebo před 14 dny se Spartou. Nyní je na nás na trenérech, ale i na hráčích samotných, aby jsme se jako mužstvo z této deky během týdne dostali a na Dukle, která bude také velice silný soupeř, předvedli výkon jaký si všichni představujeme.

Sestava: Chaloupka – Vilda, Brož, Batka, Kostelníček – Dzimko (35 Novotný), Klobása, Weiner – Prejza, Dvořák (50 Prejsa), Kettner    připraveni byli ještě Dokoupil a Chládek