Sponzoři

*Starší žáci*

Velké zklamání pro trenérské trio

FK Neratovice-Byškovice – Motorlet Praha  0:4

Zápas jsme prohráli naprosto zaslouženě, hráči nepodali dobrý výkon, tak jako v minulém kole v Teplicích. S Motorletem jsme měli jednu z mála možností získat tři body, jelikož jsme hráli se třetím týmem od konce tabulky a tudíž možná i s dalším sestupujícím, který nás doprovodí do druhé nejvyšší žákovské soutěže, do divize. Úplně selhala obranná hra celého našeho mužstva a tentokrát zklamali i obránci, kteří jinak patří k našim nejlepším hráčům. V osmé minutě jsme dostali první gól a potom během dvaceti minut bylo utkání rozhodnuto, když už byl stav 0:3. My jsme za stavu 0:2 neproměnili samostatný nájezd na bránu Motorletu.

Druhý poločas jsme odehráli trochu lépe, ovšem celkové zklamání z výkonu i výsledku to nezmírnilo. Nevíme co se děje v hlavách některých hráčů, možná už jsou někteří myslí někde na dovolené, ale všichni si musí uvědomit, že tuto soutěž, která je bohužel se současným kádrem nad naše síly, musíme dohrát důstojně a bojovat až do posledního kola. Drtivou většinu ligových zápasů jsme odehráli velmi slušně, na hranici našich současných výkonnostních možností, ovšem toto utkání k nim rozhodně nepatřilo. My trenéři dokážeme uznat a přijmout jakoukoliv porážku, pokud mužstvo odpracuje na hřišti vše co je v jejich silách, ovšem darovat vítězství soupeři svým špatným přístupem, to je pro nás neakceptovatelné.