Sponzoři

*Starší žáci*

Mládíci zastínili starší spoluhráče

Teplice – FK Neratovice-Byškovice  4:0

V tomto zápase jsme dali od začátku utkání šanci většině hráčů mladšího ročníku, starší a zkušenější hráči od kterých očekáváme více se posadili tentokrát na lavičku náhradníků. První poločas jsme zvládli na jedničku s výsledkem 0:0, když jsme si vytvářeli i střelecké příležitosti a i několik standartek, tento náš výborný výkon v první půli podpořil několika skvělými zákroky i náš brankář.

Do druhého poločasu jsme chtěli vsadit na zkušenost starších hráčů a také jsme chtěli ušetřit síly některých mladších hráčů, kteří šli hrát po našem zápase i za mladší, jelikož tam věkem stále patří. Bohužel tento tah nám vůbec nevyšel a jeden z našich nejzkušenějších záložníků, který nastoupil až do druhého poločasu, svou fatální chybou poslal naše výborně bojující mužstvo hned ve druhé minutě do kolen, když na našem vápně zcela nepochopitelně odevzdal jednoduchý balon soupeři a ten šel sám na našeho brankáře a bylo to 1:0. Z tohoto šoku a nepochopitelné chyby jsme se vzpamatovali až v 10 minutě, když jsme dostali hlavou další dva góly a tudíž v 10 minutě byl stav 3:0 a bylo po skvěle rozehraném zápase. Po těchto gólech jsme dali šanci posledním dvěma hráčům z lavičky, ale zejména náš poslední útočný záložník, který přišel na hřiště, svou šanci na probojování se do základní sestavy nevyužil a podal matný výkon. V první minutě nastavení, jsme po chybě opět stejných hráčů, kteří přišli až do druhé půle inkasovali po čtvrté.

Většina hráčů podala v tomto utkání výborný výkon, zejména se všemi hráči, kteří nastoupili v prvním poločase jsme byli maximálně spokojeni, ale někteří jednotlivci by se měli nad svým výkonem zamyslet a vzít si příklad z mladších kluků a z hráčů, kteří hrají fotbal srdcem, těch máme naštěstí většinu. Ovšem v první lize pokud nepodají všichni výkon až nad hranici svých možností a nedají do hry celé srdíčko, tak bohužel na liknavost a nezodpovědnost těchto jednotlivců, doplatí nepříznivým výsledkem všichni ostatní hráči, kteří celý zápas dřou až na doraz a to nás v Teplicích stálo pěkný výsledek s druhým týmem ligy.

Sestava:  Fidrant – Vála, Mihalik, Šonský, Kostelníček (50 Lelek) – Dzimko (50 Kepšta), Lemarie, Klobása, Weiner (35 Nguyen) – Vilda (35 Šimandl), Brož (35 Kettner)   připraven byl ještě brankář Prejsa